Laptop Dell Vostro 3490 N1107VN3490EMEA01 to wszechstronne narzędzie pracy dla każdego profesjonalisty, może być używany w biurze i w domu. Firma Dell istnieje na rynku sprzętu komputerowego od dawna i kojarzona jest z niezawodnymi i wydajnymi urządzeniami, z których korzystają ludzie z różnych branż.Ten laptop jest częstym wyborem do użytku korporacyjnego i jest łatwo rozpoznawalny ze względu na subtelny design. Laptop Dell Vostro 3490 posiada ekran o przekątnej 14 cali, która odpowiada za wygodę użytkowania.

Laptop Dell Vostro 3490 N1107VN3490EMEA01 – parametry

Laptop Dell Vostro 3490 N1107VN3490EMEA01

Nowy laptop Dell, model Vostro 3490 (N1107VN3490EMEA01) jest wyposażony we wszystko, czego użytkownik potrzebuje, aby pracować szybko i wygodnie. Na pokładzie urządzenia zainstalowany jest system operacyjny Windows 10 Pro. Za wydajność odpowiada 4-rdzeniowy procesor Intel Core i5-10210U o częstotliwości 1,6-4,2 GHz i 8 GB pamięci RAM. Do przechowywania danych zainstalowany jest szybki dysk SSD 256 GB, jest czytnik kart. Wideo na 14- calowym ekranie WVA o rozdzielczości 1920×1080 pikseli wyświetla karta graficzna Intel UHD Graphics. Na obudowie laptopa znajdują się złącza 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xD-Sub (VGA), 1xHDMI, 1xRJ-45 (LAN), 1×3,5mm Audio (Combo). Komunikacja bezprzewodowa obejmuje Wi-Fi 802.11 ac i Bluetooth 4.1. Do komunikacji wideo zapewniono kamerę internetową, głośniki i mikrofon. Długi czas pracy zapewnia 3-ogniwowa bateria 42 Wh.

Dell Vostro 3490 to laptop biznesowy

Dell Vostro 3490 to spójne urządzenie biznesowe odpowiednie dla użytkowników, którzy często korzystają z laptopa w podróży, centrach biznesowych czy w kawiarniach. Posiada niezbyt duże rozmiary, ale zachowuje moc, jakiej wymagają profesjonaliści. Producent wyposażył laptop Dell Vostro 3490 w 14-calowy ekran, który zapewnia komfortową pracę w każdym wybranym miejscu, Jest to praktyczny sprzęt służący do przyjemnej pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, danymi różnego rodzaju, dokumentami i prezentacjami.

Laptop posiada silny procesor a także wysokiej jakości rezerwy pamięci. Dzięki temu, to mobilne urządzenie działał sprawnie przy znacznym obciążeniu, wspierając utrzymanie produktywności przy tworzeniu wielu ważnych projektów. Posiadając Dell Vostro 3490 można mieć wszystko pod kontrolą bez względu na miejsce obecnego przebywania. Aby się połączyć, laptop posiada dużą ilość interfejsów. W czym to pomaga? Można w prosty sposób podłączyć do laptopa smartfony, tablety, dyski a także urządzenia takie jak: monitory, myszy, zestawy słuchawkowe.

Laptop Dell Vostro 14 niezastąpione rozwiązanie dla firm

Laptop Dell Vostro z funkcjami bezpieczeństwa i łączności, których potrzebują małe firmy. Wyposażony w klawiaturę wyspową i technologię Dell Mobile Connect do integracji z komputerem PC i smartfonem. Technologia pozwala połączyć smartfon z Androidem lub systemem iOS z laptopem. Użytkownik laptopa otrzymuje możliwość uzyskiwania powiadomień o przychodzących SMS-ach, połączeniach telefonicznych, wiadomościach z komunikatora itd. bezpośrednio na swoim laptopie. A to pozwala skupić się na jednym ekranie.

Porty laptopa Dell Vostro 14

Szeroka gama portów. Podłączenie do telewizora lub monitora jest możliwe za pomocą opcjonalnego portu VGA i łatwo odtwarza DVD lub archiwizuje duże pliki za pomocą opcjonalnego napędu optycznego.

Technologia TPM dla większego bezpieczeństwa przechowywanych danych

Najpopularniejsze funkcje TPM są używane do pomiarów integralności systemu oraz do tworzenia i używania kluczy. Podczas procesu uruchamiania systemu ładowany kod rozruchowy (w tym oprogramowanie układowe i składniki systemu operacyjnego) może być mierzony i zapisywany w module TPM. Pomiary integralności mogą służyć, jako dowód na to, jak system został uruchomiony i aby upewnić się, że klucz oparty na module TPM był używany tylko wtedy, gdy do rozruchu systemu użyto odpowiedniego oprogramowania. Oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem może wykorzystywać pomiary rozruchu stanu uruchomienia systemu operacyjnego, aby udowodnić integralność komputera z systemem Windows 10.

Gwarantowana wydajność – dlaczego warto kupić laptop Dell Vostro 14

Wydajne procesory. Procesory Intel Core do 10 generacji zapewniają niesamowitą responsywność i płynną pracę wielozadaniową. Imponujący podsystem do przechowywania. Dzięki pamięci masowej SSD PCIe NVMe o pojemności do 256 GB wszystkie pliki będą w idealnym porządku. Szczytowe przenoszenie obciążenia.Ta opcjonalna funkcja zmniejsza zużycie energii, automatycznie przełączając system na zasilanie bateryjne w określonych porach dnia, nawet, gdy system jest podłączony do bezpośredniego zasilania.

Karta sieciowa Wi-Fi 802.11Ac daje możliwość połączenia bezprzewodowego z Internetem. Użytkownik może skorzystać z sieci z domowego routera albo też  z darmowych hot spotów Wi-Fi. Również nowoczesny interfejs Bluetooth zapewnia wydajną i funkcjonalną łączność bezprzewodową wygodnego przesyłania danych. Umożliwia to, połączenie urządzenia mobilnego, przesyłania informacji, kopiowania plików przy niskim zużyciu energii i bez nadmiernego obciążenia akumulatora.