Organizacja wieczorów kawalerskich to niełatwy orzech do zgryzienia – ciężko jest wymyślić coś oryginalnego, co jednocześnie trafiłoby w gusta przyszłego pana młodego. Na dodatek nie wszyscy kandydaci na mężów lubują się w alkoholowych eskapadach w rodzaju tych z „Kac Vegas”. By rozwiązać ten problem proponujemy pięć pomysłów na alternatywny wieczór kawalerski, którym będzie można się pochwalić kolegom.

 

Spływ kajakowy

Czy jest coś bardziej męskiego od wspólnego wysiłku fizycznego, adrenaliny i sportów wyczynowych? Chyba nie, a dobrze wybrany spływ kajakowy cementuje więzi pomiędzy uczestnikami wieczoru kawalerskiego i zapewni ogrom dobrej zabawy! Najlepszym wyborem będzie całodniowy spływ rozpoczęty o poranku, z przerwą na ognisko i kiełbaski, zakończony nocnym biwakiem pod świeżym powietrzem. Podczas wiosłowania można śpiewać wesołe piosenki i żartować z przyszłego pana młodego. Dzięki różnorodności firm organizujących tego typu wypady istnieje możliwość pozostawienia sprzętu wioślarskiego w miejscu, do którego się dopłynęło https://axenation.com/pl/rezerwacja-warszawa/. Duży oferta różnych rodzajów spływów kajakowych pozwala na dokonanie dobrze dopasowanego wyboru i, w zależności od preferencji, zaplanowanie nawet kilkudniowej imprezy!

Zobacz też:

Escape room

Zamknięte drzwi, dziwne otoczenie i dwie godziny na rozwiązanie zagadki oraz ucieknięcie z pokoju. Brzmi ciekawie, prawda? Szczególnie że Polska escape roomami stoi – w naszym kraju jest druga największa ilość pokojów zagadek na tysiąc obywateli spośród krajów Unii Europejskiej. Firmy obsługujące tego typu wydarzenia zdają sobie sprawę z potrzeb rynku i coraz częściej oferują unikatowe, tematyczne escape roomy, specjalnie przystosowane do potrzeb wieczorów kawalerskich. Odwiedziny w takim pokoju na pewno dostarczą dużo emocji, a po rozwiązaniu wszystkich zagadek i wygraniu gry można kontynuować zabawę w innym miejscu. Escape roomy wymagają współpracy pomiędzy graczami, dzięki czemu są wspaniałym pomysłem na oryginalny wieczór kawalerski!

 

Hangar z trampolinami

Jeżeli trampoliny kojarzą ci się tylko z dziecięcą zabawą to jesteś w błędzie! Rozrywka ta dawno przeniosła się z przydomowych podwórek na wielkie, specjalnie wyposażone hale, które umożliwiają nieograniczoną niczym, dziką zabawę. Hangary z trampolinami są dzisiaj miejscem spotkań przyjaciół, a także randek zakochanych. Organizacja wieczoru kawalerskiego w jednym z nich to doskonały pomysł. Rozmaite trampoliny umożliwiają wymyślanie kreatywnych kombinacji i podniebnych figur, a wysokie skoki są po prostu synonimem rozrywki pełnej adrenaliny! Większość tego typu lokacji umożliwia także wzbogacenie imprezy w dodatkowe oferty – na miejscu dostępna jest nietypowa gastronomia, a także dodatkowe atrakcje w rodzaju gier arkadowych żywcem wyjętych z lat 80. Na wieczorze kawalerskim zorganizowanym w hangarze z trampolinami można założyć się o to, kto wyżej skoczy, a także zorganizować konkurs w Pacmana. Idealny pomysł dla zakręconych przyszłych panów młodych szukających alternatywnej rozrywki!

 

Odrobina adrenaliny

Sporty ekstremalne to fenomenalny sposób spędzania czasu, szczególnie dla ludzi z biurową pracą. Zapewniają one ogromną dawkę adrenaliny, a także sporą dozę rozrywki. Jednym z bardziej szalonych pomysłów na wieczór kawalerski jest… zabranie przyszłego pana młodego na skok z bungee! Intensywne emocje zapewnione przez skok sprawią, że żaden z uczestników wieczoru na pewno go nigdy nie zapomni. Alternatywą dla skoku dla bungee jest zorbing, czyli toczenie się w wielkiej kuli po zboczu wzgórza. Zorbing zyskuje na popularności, a coraz więcej firm organizujących wieczory kawalerskie wprowadza go do swojej oferty https://axenation.com/pl/lokalizacje/. Jeszcze innym, nieco mniej ekstremalnym pomysłem jest wykupienie skoku ze spadochronem dla ekipy biorącej udział w wieczorze. Piękne widoki z wysokości zagwarantują dużo emocji i ponadczasowe przeżycia. Fajnym pomysłem jest zaopatrzenie się w kamerkę sportową i przyczepienie jej do kasków każdego z uczestników. Zmontowany filmik z tak nietypowego wieczoru kawalerskiego będzie niezapomnianą pamiątką!

 

Zabawa w strzelanie

Jeżeli przyszły pan młody jest fanem FPSów, świetnym pomysłem na wieczór kawalerski będzie gra w paintball! Podczas niej każdy z uczestników może poczuć się jak prawdziwy żołnierz, a podział na drużyny i zacięta rywalizacja dodadzą imprezie emocji. Dla najcelniejszego strzelca zorganizować można atrakcyjne nagrody, a po zakończeniu rywalizacji warto wybrać się do prawdziwej strzelnicy, w której postrzelać można z prawdziwych broni – oczywiście pod czujnym okiem instruktora! Spokojniejszą alternatywą dla paintballu jest laser tag, w którym zamiast pistoletów na kulki strzela się z… laserów! 

 

Czasem warto być innym

Nie każdy przyszły pan młody chce klasycznego wieczoru kawalerskiego obfitującego w alkohol. Niektórzy poszukują czegoś bardziej emocjonującego i oryginalnego. Warto przyjrzeć się ich potrzebom i zastanowić się nad alternatywnymi pomysłami na wieczór kawalerski. Wszak tego typu imprezy organizowane są przede wszystkim dla przyjemności mężczyzn, którzy już wkrótce związani zostaną węzłem małżeńskim.